Billing i rozliczenia

Iuscase umożliwia przypisanie pracy do klienta, jego sprawy bądź czynności za pomocą stopera lub prostego formularza. Analogicznie działa rejestrowanie ponoszonych wydatków.

Wykonaną pracę rozlicza się w oparciu o konfigurowalne systemy rozliczeń. Proces generowania rozliczenia jest intuicyjny i pozwala na wprowadzanie szybkich korekt. Jego efektem jest raport billingowy lub faktura z załącznikiem.

screeny z systemu Iuscase

  • Rejestracja czasu pracy w dwóch krokach
  • Obsługa wielu systemów rozliczeniowych z możliwością parametryzacji
  • Wysyłka rozliczeń i faktur wprost z systemu
  • Konfigurowalne raporty billingowe

 

Długość okresu testowego dostosowana do potrzeb Twojej kancelarii

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Wyślij
Okres testowy jest bezpłatny. Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.