Dokumenty i korespondencja

Iuscase umożliwia przechowywanie elektronicznej formy dokumentów, utrwalanie procesu pracy nad ich wersjami oraz ich pełnotekstowe przeszukiwanie . Gromadzi również dodatkowe informacje pozwalające katalogować dokumenty papierowe.

Elektroniczny rejestr korespondencji przychodzącej i wychodzącej ułatwia kontrolę przepływu informacji wraz z rejestracją kosztów.

screeny z systemu Iuscase

  • Dokumenty z możliwością wersjonowania przypisane do spraw
  • Zarządzanie dostępem do plików
  • Wyszukiwanie pełnotekstowe
  • Elektroniczny rejestr korespondencji wraz z rejestracją kosztów

 

 

Długość okresu testowego dostosowana do potrzeb Twojej kancelarii

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

Wyślij
Okres testowy jest bezpłatny. Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.