Kalendarz i integracje

Iuscase łączy w sobie funkcje znane z popularnych rozwiązań wykorzystywanych w codziennej pracy. Pozwala w prosty sposób zarejestrować pracę wprost z wpisów w kalendarzu. Posiada również funkcję kalendarza publicznego i prywatnego.

Iuscase to pierwszy system do zarządzania kancelarią prawną, który został zintegrowany z Portalem Informacyjnym Sądów Powszechnych. Pozwala to połączyć sprawy prowadzone w Iuscase z zarejestrowanymi w portalu, umożliwiając łatwe pobieranie i współdzielenie dokumentów.

screeny z systemu Iuscase

 

  • Katalog klientów, kontaktów i instytucji
  • Elastyczna architektura informacji systemu
  • Historia współpracy i obsługi klientów
  • Organizacja spraw, czynności i zadań z możliwością ich delegacji
Długość okresu testowego dostosowana do potrzeb Twojej kancelarii

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Wyślij
Okres testowy jest bezpłatny. Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.