Kontrola i zarządzanie

Iuscase posiada nowatorski system uprawnień, który daje możliwość pełnej kontroli nad wyświetlaniem zawartości systemu. Dostępem do informacji można sterować zarówno na poziomie całych modułów informacyjnych (Klienci, Sprawy, Finanse), jak i pojedynczych obiektów (Czynność, Dokument).

Architektura Iuscase jest ukierunkowana na ergonomię i wygodę pracy użytkownika. Aktywacja systemu uprawnień jest opcjonalna.

Kancelarie, które nie stosują ograniczeń dostępu w swojej organizacji, korzystają z domyślnych ustawień systemu.

SCREENY Z SYSTEMU IUSCASE

  • Pełna kontrola dostępu i uprawnień oparta o hierarchię stanowisk w kancelarii
  • Szczegółowy rejestr aktywności użytkowników
  • Podwójne zabezpieczenie przed skasowaniem zasobów
  • Kontrolowany eksport danych
  • Analiza efektywności finansowej kancelarii i pracowników
Długość okresu testowego dostosowana do potrzeb Twojej kancelarii

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Wyślij
Okres testowy jest bezpłatny. Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.