Szkolenia

Szkolenia z Systemu Iuscase

Wszystkim Użytkownikom Systemu Iuscase oferujemy zróżnicowane formy szkoleń z obsługi programu - dobierz jego rodzaj do Twoich potrzeb i oczekiwań. Uczestnicząc w warsztatach poznasz dokładnie funkcjonalności Iuscase i dowiesz się jak w praktyce wykorzystać System w pracy kancelarii prawnej.

Szkoleniowcy, to osoby z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla kancelarii, dobrze znający potrzeby prawników oraz sposoby pracy z Iuscase.

Udział w warsztatach możliwy jest zarówno dla aktualnych Klientów Iuscase, jak również dla osób chcących zapoznać się z funkcjonalnościami tego Systemu.

 Webinary
otwarte

Przekrojowe prezentacje Systemu Iuscase. Prowadzący korzysta z przekazu audio i wideo, a uczestnicy mogą zadawać pytania na czacie oraz poprzez pocztę e-mail. Uczestnicy otrzymują zapis spotkania do późniejszego wykorzystania.


Szkolenia
dedykowane

Dla Ciebie, Twojej kancelarii, firmy lub urzędu – indywidualne lub grupowe. Bezpośrednie spotkania w siedzibie Klienta lub warsztaty w formule online. Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb Użytkowników.


Narzędziem używanym przez naszych Doradców do zdalnych szkoleń jest program TemViewer.

TeamViewer jest wysoce bezpiecznym narzędziem, wykorzystywanym przez tysiące firm w celach pomocy zdalnej oraz prezentacji. Po uruchomieniu aplikacji, należy podać przedstawicielowi Wydawnictwa C.H.Beck ID i hasło, co pozwala na zdalny dostęp do pulpitu klienta. Po wyłączeniu aplikacji, przedstawiciel traci możliwość autoryzacji ponownego połączenia.