Szkolenia

Szkolenia z Systemu Iuscase

Wszystkim Użytkownikom Systemu Iuscase oferujemy zróżnicowane formy szkoleń z obsługi programu - dobierz jego rodzaj do Twoich potrzeb i oczekiwań. Uczestnicząc w warsztatach poznasz dokładnie funkcjonalności Iuscase i dowiesz się jak w praktyce wykorzystać System w pracy kancelarii prawnej.

Szkoleniowcy, to osoby z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla kancelarii, dobrze znający potrzeby prawników oraz sposoby pracy z Iuscase.

Udział w warsztatach możliwy jest zarówno dla aktualnych Klientów Iuscase, jak również dla osób chcących zapoznać się z funkcjonalnościami tego Systemu.Webinary
otwarte

Przekrojowe oraz tematyczne prezentacje Systemu Iuscase. Prowadzący korzysta z przekazu audio i wideo, a użytkownicy mogą zadawać pytania na czacie oraz poprzez pocztę e-mail.


Szkolenia
dedykowane

Dla Ciebie, Twojej kancelarii, firmy lub urzędu – indywidualne lub grupowe. Bezpośrednie spotkania w siedzibie Klienta lub warsztaty w formule online. Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb Użytkowników.

  Zamów szkolenie dedykowane:

  Wypełnij poniższy formularz. W ciągu 2 dni roboczych skontaktuje się z Tobą przedstawiciel C.H.Beck
  w celu ustalenia terminu szkolenia.
   


   

   

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu organizacji szkolenia. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności  Szkolenia dedykowane realizowane są zarówno w formule spotkań bezpośrednich, jak i warsztatów online na platformach do prowadzenia webinariów lub przy wykorzystaniu programu TemViewer.

  TeamViewer jest wysoce bezpiecznym narzędziem, wykorzystywanym przez tysiące firm w celach pomocy zdalnej oraz prezentacji. Po uruchomieniu aplikacji, należy podać przedstawicielowi Wydawnictwa C.H.Beck ID i hasło, co pozwala na zdalny dostęp do pulpitu klienta. Po wyłączeniu aplikacji, przedstawiciel traci możliwość autoryzacji ponownego połączenia.