Webinaria – poznaj system Iuscase

Webinarium to nowoczesne szkolenie w formule on-line. Uczestnicząc w nim dowiesz się jak w praktyce wykorzystać System Iuscase w pracy kancelarii prawnej.

 

Wybierz temat webinarium i zapisz się

System Iuscase: Praktyczne aspekty modułu finansowego
(26.01.2022 g. 15:00- czas trwania 45 minut)

 • Definiowanie schematu fakturowania, w tym faktur korygujących
 • Ustalanie systemu rozliczeń dla klienta/sprawy
 • Rejestrowanie czasu pracy
 • Rejestrowanie wydatków
 • Generowanie i edycja rozliczenia zawierającego pracę oraz wydatki
 • Wystawianie faktur (w tym walutowych)
 • Eksport zestawień do MS Excel (praca, wydatki, faktury)
 • Analityka wolumenu klientów, spraw
 • Analiza efektywności (stosunek godzin zarejestrowanych do rozliczonych)
 • Odpowiedzi na pytania uczestników webinarium

 

 

Zapisz się na webinarium
   


  26.01.2023 r. godz. 15:00 - System Iuscase: Praktyczne aspekty modułu finansowego
   
   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: [email protected] Dane przetwarzamy w celu organizacji webinaru oraz realizacji postanowień jego regulaminu. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności


  Ostatnie zapisy przyjmowane są na godzinę przed terminem rozpoczęcia szkolenia.

  Uczestnictwo w webinarach jest bezpłatne dla użytkowników, którzy wykupili dostęp do Iuscase lub otrzymali dostęp testowy.

   


  Prowadzący

  Michał Rudzki, Specjalista ds. Szkoleń i Wdrożeń

  Związany z Wydawnictwem C.H.Beck od 2012 r. Specjalizuje się w zakresie wdrożeń i szkoleń produktów elektronicznych.

  Zna szczegółowo całość obszaru pracy z Systemami Legalis oraz Iuscase. Dzięki szkoleniom przeprowadzonym w kilkuset kancelariach jest w stanie przekazać wiedzę rzeczową nt. zawartości merytorycznej oraz funkcjonalności, wskazując elementy poprawiające efektywność pracy użytkownika. Naukę zdobywał na kierunku Informatyki, Matematyki Ekonomicznej oraz Matematyki Finansowej Uniwersytetu Gdańskiego. Magister Matematyki Finansowej tejże uczelni.

   


   

  Długość okresu testowego dostosowana do Twoich potrzeb

  W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

  Wyślij
  Okres testowy jest bezpłatny. Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla klientów indywidualnych.

  Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.