Webinaria – poznaj system Iuscase

Webinarium to nowoczesne szkolenie w formule on-line. Uczestnicząc w nim dowiesz się jak w praktyce wykorzystać System Iuscase w pracy kancelarii prawnej.

Plan webinarium:

Część 1. Prezentacja Systemu (czas trwania – ok. 60 minut).

 1. Architektura informacji oraz powiadomienia w Iuscase.
 2. Nawigacja z uwzględnieniem filtrowania danych i tworzenia własnych widoków.
 3. Tworzenie i edycja zbiorów:
  • klient,
  • sprawa, w tym integracja z Portalem Informacyjnym Sądów Powszechnych,
  • czynności oraz rejestrowanie zadań,
  • powiadomienia systemowe
 4. Praca z kalendarzem, integracja z Google.
 5. Rejestrowanie czasu pracy z wykorzystaniem możliwych narzędzi:
  • stoper,
  • zadania, kalendarz,
  • wpis wykonanej pracy,

Część 2. Q&A – czyli pytania i odpowiedzi (czas trwania – zależny od liczby pytań, ok. 30 minut).

Jeśli masz pytania dotyczące korzystania z Systemu Iuscase, prześlij je na adres poczty e-mail: webinaria@beck.pl, wraz ze wskazaniem terminu szkolenia, w którym weźmiesz udział. Prowadzący postara się na nie odpowiedzieć podczas drugiej części warsztatów.


Dostępne terminy:

czwartek,
15 października 2020 r.
godz.: 15:00
Michał Rudzki, Specjalista ds. Szkoleń
i Wdrożeń
90 minut

Zapisz się na webinarium

Ostatnie zapisy przyjmowane są na godzinę przed terminem rozpoczęcia szkolenia.

 
15 października (czwartek), godz. 15:00 


 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe@beck.pl. Dane przetwarzamy w celu organizacji webinaru oraz realizacji postanowień jego regulaminu. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w polityce prywatności


 


Prowadzący

Michał Rudzki, Specjalista ds. Szkoleń i Wdrożeń

Związany z Wydawnictwem C.H.Beck od 2012 r. Od 6 lat prowadzi szkolenia stacjonarne oraz zdalne mające na celu przekazanie rzeczowej wiedzy na temat funkcjonalności Systemu Legalis, jego zawartości merytorycznej oraz wskazanie elementów poprawiających efektywność pracy użytkownika.
W szczególności specjalizuje się w szkoleniach online oraz dotyczących systemu Iuscase
.

Naukę zdobywał na kierunku Informatyki, Matematyki Ekonomicznej oraz Matematyki Finansowej Uniwersytetu Gdańskiego. Magister Matematyki Finansowej tejże uczelni.

Dariusz Orlikowski, Specjalista ds. Szkoleń i Wdrożeń

Posiada ponad 10-cio letnie doświadczenie w obszarze problematyki eksperckiej obsługi Klientów (w szczególności systemów bankowych). Prowadził szkolenia wewnętrzne dotyczące systemów informatycznych oraz warsztaty z zakresu kompetencji miękkich. Realizuje szkolenia stacjonarne oraz online dla kancelarii prawnych, firm, samorządów oraz jednostek administracji publicznej. Specjalizuje się w tematyce najnowszego produktu elektronicznego Wydawnictwa C.H.Beck – Systemu Iuscase.

Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.


 

Długość okresu testowego dostosowana do Twoich potrzeb

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

Wyślij
Okres testowy jest bezpłatny. Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla klientów indywidualnych.

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.