Webinaria – poznaj system Iuscase

Webinarium to nowoczesne szkolenie w formule on-line. Uczestnicząc w nim dowiesz się jak w praktyce wykorzystać System Iuscase w pracy kancelarii prawnej.

 

Wybierz temat webinarium i zapisz się

 

Od rejestracji pracy do wystawienia faktury (termin: 23 maja godz. 9.00)

Agenda szkolenia:

– rejestracja pracy z poziomu różnych działań,
– praca ze stoperem,
– rodzaje systemów rozliczeń, schematy,
– rozliczenia pracy oraz wydatków, generowanie zestawienia dla klienta,
– wystawianie faktur (rodzaje, schematy numerowania, wysyłka),
– odpowiedzi na pytania uczestników webinarium.

Zapisz się na webinarium
   


  19.04.2023 r. godz. 15:00 - Praca z dokumentami w systemie Iuscase


  23.05.2023 r. godz. 09:00 - Od rejestracji pracy do wystawienia faktury
   
   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: [email protected] Dane przetwarzamy w celu organizacji webinaru oraz realizacji postanowień jego regulaminu. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności


  Ostatnie zapisy przyjmowane są na godzinę przed terminem rozpoczęcia szkolenia.

  Uczestnictwo w webinarach jest bezpłatne dla użytkowników, którzy wykupili dostęp do Iuscase lub otrzymali dostęp testowy.

   

  Długość okresu testowego dostosowana do Twoich potrzeb

  W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

  Wyślij
  Okres testowy jest bezpłatny. Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla klientów indywidualnych.

  Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.