Aktualizacja – integracja z rejestrem REGON, noty księgowe

Iuscase uzupełniony został o dwie kolejne funkcjonalności:

 

  • Integracja z rejestrem REGON (Główny Urząd Statystyczny)
  • Noty księgowe

 

Integracja z rejestrem REGON ułatwia proces dodawania nowych klientów do bazy Iuscase. W formularzu dodawania nowego klienta pojawił się przycisk umożliwiający pobranie danych z rejestru w oparciu o numer NIP, KRS lub REGON. Dzięki temu nie ma już potrzeby ręcznego wypełniania formularza. Dodatkowo, dodaliśmy również przycisk „Zmień wielkość liter”, który pozwala w prosty sposób skonwertować dane z rejestru zazwyczaj zapisane wielkimi literami. Po zapisaniu danych, możliwa jest ich późniejsza edycja na ekranie klienta.

 

Z kolei, Noty księgowe udostępniono w module  Finanse. Iuscase pozwala teraz na wystawienie noty uznaniowej lub obciążeniowej. Dostęp do tej funkcjonalności zyskują osoby z uprawnieniami do wystawiania/odczytu faktur. Wystawione noty, podobnie jak dotychczas faktury, można wysłać mailem do klienta bezpośrednio z poziomu programu. Nota generuje się jako plik PDF opatrzony logo kancelarii (logo można wgrać w: Ustawienia /Ustawienia konfiguracyjne). Schemat numeracji not księgowej jest analogiczny do schematu numeracji faktur, jego zmiana możliwa jest w module „Ustawienia /Schemat faktur i not”.

 

Długość okresu testowego dostosowana do potrzeb Twojej kancelarii

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Wyślij
Okres testowy jest bezpłatny. Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.