Raport LegalTech 2023

Oddajemy w Państwa ręce raport z tegorocznego badania, dotyczącego stopnia wykorzystywania nowoczesnych technologii w polskiej praktyce prawniczej. Opracowanie opiera się wywiadach przeprowadzonych w styczniu 2023 roku na grupie 251 prawników.

Ankietowani odpowiadali m.in. na następujące pytania: z jakich źródeł adwokaci i radcowie prawni czerpią informacje, czy i jakie narzędzia z zakresu legal tech wykorzystują w swojej codziennej pracy, na ile poszczególne obszary legal tech uważają za istotne dla rozwoju branży prawniczej.

Zapytaliśmy także o to, jakich zadań nie zastąpi sztuczna inteligencja oraz o próby cyberataku na kancelarie.

Wyniki badań zostały omówione przez specjalistów zajmujących się prawem nowych technologii, w tym m.in.: dr Aleksandrę Auleytner, prok. Agnieszkę Gryszczyńską, r. pr. Artura Piechockiego, r. pr. Tomasza Zalewskiego.
Eksperckie komentarze oraz artykuły merytoryczne poszerzają raport o wnikliwą analizę poszczególnych zagadnień.

Zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym Raportem LegalTech 2023.

 

Raport Wydawnictwa C.H.Beck ‒ LegalTech 2023

Pobierz plik PDF→

 

 

 

Długość okresu testowego dostosowana do potrzeb Twojej kancelarii

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Wyślij
Okres testowy jest bezpłatny. Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.