Webinaria – poznaj system Iuscase

Webinarium to nowoczesne szkolenie w formule on-line. Uczestnicząc w nim dowiesz się jak w praktyce wykorzystać System Iuscase w pracy kancelarii prawnej.

 

Wybierz temat webinarium i zapisz się

Konfiguracja oraz praktyczne aspekty modułu finansowego

13 grudnia 2023 r. godz. 10:00 – 11:00

 1. Ustalanie systemu rozliczeń dla klienta/sprawy
 2. Rejestrowanie czasu pracy z wykorzystaniem dostępnych narzędzi:
 • stoper,
 • kartoteka Praca
 • zadania
 1. Rejestrowanie wydatków,
 2. Generowanie i edycja rozliczenia zawierającego pracę oraz wydatki,
 3. Definiowanie schematu fakturowania
 4. Wystawianie faktur

Na końcu również odpowiedzi na pytania uczestników spotkania.

Zapisz się na webinarium
   


  13 grudnia 2023 r. godz. 10:00 - Konfiguracja oraz praktyczne aspekty modułu finansowego
   
   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: [email protected]. Dane przetwarzamy w celu organizacji webinaru oraz realizacji postanowień jego regulaminu. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności


  Ostatnie zapisy przyjmowane są na godzinę przed terminem rozpoczęcia szkolenia.

   

   

  Długość okresu testowego dostosowana do Twoich potrzeb

  W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

  Wyślij
  Okres testowy jest bezpłatny. Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla klientów indywidualnych.

  Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.